Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Głobice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

226 800 zł56 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Głobice gmina Niechlów w powiecie górowskim. Powierzchnia działki wynosi 5,67 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

5 020 000 zł1 930 m² 2 601,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:60 714 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   oferta skierowana do inwestorów! oferta dostępna tylko W naszym biurze! nieruchomość idealnie spełnia warunki pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł945 m² 2 289,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją budowlaną. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Modła wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie głogowskim, w gminie Jerzmanowa. Działka jest budowlana, uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potrzebujesz lokalu na własną działalność? Jesteś zainteresowany dużą powierzchnią ? A może planujesz rozwój działalności i potrzebujesz kolejnych pomieszczeń? Idealnie! Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł23 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania kawalerka centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł103,63 m² 5 210,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom parterowy, jednorodzinny z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami, usytuowany na niewielkiej, kameralnej uliczce w Przybyszewie. Duży, ustawny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł31,80 m² 5 660,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Głobice

Głobice,dolnośląskie

399 000 zł104 m² 3 836,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:49 m²

Zapraszam Was do Głobic, czyli małej urokliwej wsi , która znajduje się w malowniczej okolicy nieopodal rzek Odry oraz Baryczy. Każdy, kto ceni sobie spokój oraz ciszę na łonie natury, musi tu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij